yetişkinler sohbet doymuyor

yetişkinler sohbet doymuyor

yetişkinler sohbet doymuyor

Bu gün ve yaşta, internet yardımıyla pratik olarak her şeyi yapabilirsiniz . Bir yemek sipariş etmek isterseniz, sipariş edilen videoları bulun ve hatta yol boyunca bir kaç arkadaş edinin. Şimdi, 1 den fazla ülkeden çevrimiçi sohbet eden bir sohbet başlatırken uyulması gereken bazı kurallar var. Bunu akılda tutmak önemlidir; emniyetin her zaman önce geldiğini unutmayın! Bir Kulanıcı çevrimiçi sohbet ederken yeni ve heyecanlı görünebilir, yine de eğlenmeye devam ederken güvende olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. İşte yabancıların çevrimiçi sohbet ettikleri birkaç talimat ve yapmam gerekenler.

Çevrimiçi yabancı sohbetlerde sohbet ederken hangi bilgileri çevrimiçi olarak koymamalıyım?
Çevrimiçi olarak yabancı biriyle sohbet eden herhangi bir kişisel bilgi vermeyin, çünkü insanlar sizinle iletişim kurmak istemiyorsanız sizinle iletişime geçmek için kullanabilirler.

Yetişkinlerin izniniz olmadığı sürece, asla dışarı çıkmayın:

Gerçek adınız veya arkadaşlarınızın isimleri
Ev, okul veya e-posta adresi
Ev veya cep telefonu numaraları
Kendi fotoğrafın
Ailenin bankası veya kredi kartı ayrıntıları
Güvenlik yazılımını güncel tutun:
En yeni güvenlik yazılımına, Askkenti.net tarayıcısına ve işletim sistemine sahip olmak, virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı en iyi savunmayı Mirc Sohbet indir. Sağla

İnsanlarla çevrimiçi olarak bizzat görüşebilir miyiz?
Ebeveyninizin veya bakıcınızın izniniz olmadan, çevrimiçi olarak tanıştığınız herhangi biriyle tanışma fırsatını kaçırmayın, ne kadar iyi tanıdığınızdan emin olun.

Birini Toplantı kim olduklarını hakkında yalan olabilir olarak sadece çevrimiçi temasa oldum tehlikeli olabilir.

İzin alsanız bile , ilk görüşte olduğunuzda sizinle bir yetişkinin olduğundan emin olun .

yetişkinler sohbet doymuyor

Bağlantıyı tıklamaktan kaçınmayı öğrenin:
Reklamlara yanıt vermek ve bilmediğiniz birinden geldiğinde e-postaları açmak veya şüpheli görünmek. Sadece ( “O bağlantı sonrası mı?”) Arkadaşınızı aramak için bu ekstra zaman ayırın bankanız URL’sini yazın veya başka şekilde yaparak dünyevi bilgelik göstermek değil bu sosyal mühendislik hileler için düşüyor.

İyi bir şifre kullanın:
(Benzersiz ve karmaşık) tüm hesap ve cihazlarla. En önemli iki hesap şifresi sosyal ağınız ve e-posta hesabınız içindir. Hacker, sosyal ağınızı kontrol altına alıyor, arkadaşlarınızı İnternet’te dolandırıyor olabilir. E-postasını aldığında, her yerde bulunan “şifremi unuttum” bağlantısını kullanarak diğer tüm hesaplarınızda şifreyi sıfırlayabilir.

aşk,eğlence,sevgi,sohbet odalarında

Şifrelerinizi düzenli olarak değiştirin:
Ofisinizin e-Mail için düzenli şifre değişiklikleri yapmasının bir nedeni vardır. Şifreniz tehlikede olsa bile, tüm hesaplarınız arasında düzenli olarak değiştirerek hesabınıza erişme şansınızı ortadan kaldırırsınız. Bir öneri, takviminizdeki her 90 günde bir hesap ayarları sayfalarınızın bağlantısını içeren bir hatırlatma belirlemek olacaktır. Tıklayıp değişiklikleri düzenli olarak yapmayı kolaylaştırır.

sohbet,mobil,chat,ask chat,ask sohbet,internet,gizemli sevgi,ask cafem,tr sohbet,karizma sohbet,damlachat,damla sohbet

 

13 Ekim 2018 - 01:14

admin

898 views

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.