Unutma ki sanal sohbet de, olsa her takma adın arkasında bir insan vardır.

Unutma ki sanal sohbet de, olsa her takma adın arkasında bir insan vardır.

Unutma ki sanal sohbet de, olsa her takma adın arkasında bir insan vardır.

insanlar DamlaChat.da her zaman eğlencelidir, tüm üyelerin temel kurallara uymaları önemlidir. Bu ilkeler, binlerce üye olsa bile herkesin birbiriyle ilgilenmesini ve birbirlerine saygılı olmasını sağlar. Diğer üyeleri saygı ile karşıladığınız sürece başkalarının size bakmasını, size dostça davranmasını bekleyebilirsiniz.

 

DamlaChat da her zaman uymanız gereken en önemli ilkeden oluşur ve bu kurallar birbirleriyle ilişkilerde saygılı ve hoşgörülü bir durum yaratır. Bu ilkeleri kabul etmiyorsanız, topluluğumuzda kabul bulamazsınız. Çatışma ve öfkeyi arayan insanlar Askkentin.de’de yerinde değiller. Bu nedenle, kuralların önemli bir şekilde ihlali kalıcı olarak askıya alınmasına neden olabilir.

İlk kural

Unutma ki sana sohbet de, olsa her takma adın arkasında bir insan vardır. Gerçek hayatta olduğu gibi, başkalarına saygılı, hoşgörülü ve yardımsever davranmalısınız ve hiçbir durumda hakaret edemez, rahatsız edemez veya rahatsız etmezsiniz.

İkinci kural

Her türlü reklam (örneğin kendi anasayfanız, fotoğraf ya da fotoğraf yorumları için dilekleriniz veya herkesi rahatsız eder ve ihmal ettirilmelidir. Buna ek olarak, aynı genel mesajın tekrarlanması istenmiyor.

Üçüncü kural

Büyük yazılarda kalın yazı, büyük harflerle, renkli ve renkli veya çok sayıda kalıcı yazı yazma !!!!! genellikle sohbetlerde çığlık atma ya da saldırganlık olarak yorumlanır, önlenebilir.

Belli bir metin biçimlendirmesine veya dillere bir kanunda açıkça izin verilirse, ilgili kanalın kendi kurallarına (/ info) veya kanal konusuna dikkat edilir.

Irkçı sözler, anayasa, yasalar ve ahlakı ihlâl eden ifadelerle birlikte kesinlikle yasaktır. Bu kuralı ihlal eden birini görürseniz lütfen derhal bir kanal yöneticisi veya yönetici arayın.

Kamu ve özel kaba saldırılar reddedilir. Sohbette ilkel ve cinsiyete dayalı davranışların da bir sıkıntı olduğunu unutmayın. Siber tüketiciler veya erotik  mesajlaşma yoluyla sorusu bunu içerir.

Unutmayın ki kanal sizin ve yalnızca sizin görüşmeniniz ait değildir. Özellikle özel / samimi konulardan (kendi aşk hayatınız gibi) gelen  sohbet yapılan müzakereler veya ısınmış tartışmalarla diğer üyeler sıklıkla rahatsız hissederler. Böyle bir durumda, özel konuşmaya devam etmelisiniz.

Birisi açıkça bu kuralları ihlal ederse, o zaman basitçe hata yaptığı samimi bir şekilde ona ifade edin. Rahatsızlıktan DamlaChat’ni ihlal ettiğini açıklayın.

DamlaChat,Damla Sohbet,Damla Mobil,Damla Muhabbet,Damla Cet,Damla Cafe,Damla Sohbet siteleri

 

10 Ekim 2018 - 01:04

admin

776 views

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.