Sevgili DamlaChat.Com Okurlarımız

Sevgili DamlaChat.Com Okurlarımız

Sevgili DamlaChat.Com Okurlarımız;

ViCDan…

Merhaba Arkadaslar. Hani derler ya Allah Allah vicdan rahatlıgı versin diye ne güzel bi sözdür aslında. Anlamı ne kadar büyüktür anlayana bu bitek birine yapılan haksızlıkda deil bir iliişkide bir evlilik de arkadaslıkta dostlukda yada herhangi bişeyde birine yapılan bir haksızlıga susmak göz yummak bile vicdansızlıktır biz insanlara Allahın verdigi en büyük en yüce sey akıldır ve bizlere bırakmısdır nasıl kullanmamız gerektigini bunu iyi yada kötü kullanmak bizlerin elindedir birinin hakkına girmek birine ait olan bişeyi almak sonrasında yaşanılan pişmanlık işde bu vicdan’dır ve vicdan sonradan olan bişe değil bize doğuştan verilen bişeydir ama bunu körelten biz insanlarınız cıkarlarımız için kazanclarımız için çogu kez vicdanımızın sesini sonuna kadar kısarız ki işde gece basımızı yastıgımıza koyduğumuzda bunu kısamayız ozaman bütün sesler susar ve vicdanımız konuşur. Bizim düşünme gibi bi özelliğimiz varken bunu iyi kullanalım ve Allah hepimize vicdan rahatlığı versin konu ne olursa olsun vicdanınızı susturmayın lütfen. DamlaChat.Com ailesine sizleri de bekliyoruz.

Chat odaları chat sitesi Kaliteli chat kaliteli sohbet Mobil Chat Mobil sohbet seviyeli chat seviyeli sohbet Sohbet odaları sohbet sitesi ücretsiz sohbet istanbul sohbet turkiye sohbet taksim sohbet taksim chat beyoglu chat

03 Ekim 2018 - 04:04

admin

686 views

1 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.