Hastası Tarafından Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor

Hastası Tarafından Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor

Hastası Tarafından Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti
İstanbul Bahçelievler’de hastası tarafından silahla vurularak ağır yaralanan psikiyatri uzmanı Dr. Fikret Hacıosman, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hastası tarafından vurularak ağır yaralanan doktor, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

“HACIOSMAN TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETMİŞTİR”

Medicana Bahçelievler Hastanesi’nden yapılan açıklamada, “2 Ekim 2018 tarihinde tedavi ettiği hastası tarafından ateşli silahla saldırıya uğrayan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Dr. Fikret Hacıosman, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir.

“AİLESİNE VE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ”

Yaşanan saldırı sonrasında ameliyata alınan ve tedavisi titizlikle takip edilen doktorumuz Fikret Hacıosman; yaşamsal fonksiyonlarının geri döndürülememesi nedeniyle saat 21.55’te vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

3 Ekim Çarşamba günü saat 12.00’de, Medicana Bahçelievler Hastanesi önünde ve tüm Türkiye’deki Medicana Hastanelerinde eş zamanlı Dr. Fikret Hacıosman anısına bir tören düzenlenecek ve basın açıklaması yapılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.DamlaChat

03 Ekim 2018 - 05:41

admin

1.016 views

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.