Güvenli sohbet için kimliğinizi asla gösterme DamlaChat

Güvenli sohbet için kimliğinizi asla gösterme DamlaChat

Güvenli sohbet için kimliğinizi asla gösterme DamlaChat

Yani bugünlerde eğilim Metin sohbet içinde çevrimiçi sohbet odaları çok olduğu ünlü ve en gençler kullanmak çevrimiçi sohbet odaları boş geçirmek için zaman . Ayrıca, dünyanın her yerinden farklı kültürlerle insanlarla sosyalleşmenin iyi bir yolu . Çok utangaç olan gençler bu sohbet odalarını kullanarak sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılayabilirler . Ancak , bu çevrimiçi sohbet odalarını kullanırken metin sohbetlerisırasında her zaman akılda tutulması gereken birkaç önemli şey var. . Bu sohbet odalarında güvenli sohbet edebilmek için takip edilmesi gereken birkaç ipucu ve kural vardır .
Güvenli sohbet için kimliğinizi asla gösterme guvenli sohbet için giriş yap damlachat

Sohbet odaları tüm farklı şekil ve boyutlarda gelir. Bazı sohbet odaları herkes için ücretsizdir, diğerleri ise takip edilmesi gereken belirli kurallara ve davranış kurallarına sahiptir. Sizin için uygun bir sohbet odası girdiğinizden emin olun, böylece güvenli sohbet edebilirsiniz. Çocuklar hiç bir yer var sohbet ile yetişkinler . Sohbet odasından uygunsuz içeriği filtreleyerek ek güvenlik ekleyebilecek bir moderatörlü sohbet odası bulun.
Ebeveynler çocuklarınız için sohbet güvenliği kuralları belirledi

Çevrimiçi sohbet ederken hatırlamanız gereken en önemli güvenlik kuralı, çevrimiçi yabancılarla sohbet ederken, sohbetin diğer tarafındaki herkesin , bir yabancı olduğunuve bununla ne kadar bağ kurmuş olursanız olun , unutabiliriz . kişi, hala birçok olası yolla size zarar verebilecek ve tehdit edebilecek bir yabancı olarak kalır . Ne kadar rahat olursanız olun, kimliğinizi asla açıklamayın ve bu, kişisel adresinizi , tam adınızı, telefon numaranızı veya kendinizle ilgili diğer ayrıntıları, bu çevrimiçi sohbet odalarındakiherhangi bir maliyetle yabancıya söylememeniz gerektiği anlamına gelir .
Güvenli bir sohbet odası kullan

Çocuklar genellikle yırtıcıların hedefleridir çünkü çocuklar genellikle çok güvenirler. Senin öğretin çocukların önemli çevrimiçi güvenli sohbet kuralları kullanıcının çevrimiçi sahip konuşmaları ve onlar insanlara türleri hakkında çocuklara konuşmak emin olun sohbet ile. Çocuklarınızın yaşlarına uygun sohbet odalarında olduğundan emin olun ve çocuklarınıza kendilerine sorulan bir sorudan veya aldıkları bir mesajdan rahatsızlık duyuyorsa size gelmelerini teşvik edin . Çoğu zaman, çocuğunuzun , yabancılarla konuşmalara izin vermek yerine, sizin ve şahsen tanıdığınız kişilerle sohbet etmesine izin vermek en iyisidir .
Asla çok rahat olmayın

Gençler bu günlerde çevrimiçi sohbet odalarında uzun süre sohbet ettikleri kişilerle rahat olma eğilimindedir . Her zaman unutulmamalıdır ki, dünya kötü insanlarla dolu ve herhangi bir sohbet odasında ekranın diğer tarafındaki kişi sizin için tehdit olabilir. Bu nedenle, herhangi bir maliyetle kişisel bilgilerinizi açıklamamalısınız.

DamlaChat,Damla Sohbet,Damla Cafe,Damla sohbet odalari,damla sohbet siteleri,damla chat siteleri,damla chat odalari,mobil damla,sohbet,mobil,damla yeri,damla cet,damla muhabbet

03 Kasım 2018 - 04:05

admin

762 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.