DamlaChat taniştiniz insanlara karsı davraniş bilgilendirmesidir

DamlaChat taniştiniz insanlara karsı davraniş bilgilendirmesidir

DamlaChat taniştiniz insanlara karsı davraniş bilgilendirmesidir

Basit sorulara basit, dürüst ve net cevaplar sohbetin temelini oluşturur. Bir kelimenin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız kullanmayın. Doğru yazmayı deneyin. Yanlış yazım yanlış anlaşılmaya neden olabilir ve kötü izlenime neden olabilir!

2) Gizlilik, sohbet arkadaşınıza güven yaratmaktır. Neyin ve neye benzediğiniz konusunda dürüst olun ve onu kendinizi rahat hissettirin ve kahkaha atın.

3) Karşı tarafın size, görmek istediğiniz bir şey göndermek istemediğini ısrar etmeyin veya size telefon numarası ve adres gibi bilgiler verin. İşler konusunda ısrarcı davranırsanız, reddedilme olasılığı o kadar çok olur

4) Sohbet iki kişi arasında. Aynı görüşmede daha fazla kişi sohbet etmez, bu bir partidir.

5) Çok fazla ünlem işareti, elips veya birçok ifadeyi kullanmayın. Sohbet, birbirleriyle konuşmak ve tartışmaktır. Birçoğunu kullanırsanız, arkadaşınız bu oyundan sıkılabilir ve ayrılabilir ..

6) İlişkilerde olduğu gibi sohbetlerde, işler zamanla daha iyi hale gelmez. En baştan başkasıyla eşleşmezsen, unutsanız ve başkasını deneyin …

7) Çevrimiçi olduğunuz için, bir kişiyle sohbet edebilmeniz için her zaman hazır olmanız gerektiği anlamına gelmez. Konuşamayacağın zaman, konuşma ..

8) Sohbet, telefon görüşmesine eşdeğer değildir. Birbirinizle sohbet etmeye başlayabilir ve hakkınızda bazı şeyler söyleyebilirsiniz, ancak sohbet ettikten sonra eşleştiğinizi görürseniz, telefon numaralarını değiştirebilir ve yüz yüze görüşmeye hazır olabileceğinizi unutmayın.

9) Uykuya dalmak gibi hissediyorsanız, ertesi gün uyumaya ve tekrar konuşma zamanının geldiğini bildirin. Klavyede uykuya dalarsanız, sabah bilgisayarınızda “uyanma” mesajları, üzgün yüzler vb. Göreceksiniz diye garip hissedeceksiniz. Dahası, ertesi gün işte bir zombi gibi olmak istediğiniz bir şey değildir. Bu nedenle ertesi gün sohbetinize devam etmek daha iyi. Diğer kişinin tekrar sizinle konuşmak isteyip istemediğini göreceksiniz … bu da iyi bir işarettir …

10) Dikkat et orada kötüler var. Adresinizi açıklamayın veya bir süre evden ayrılacaktır. Günlük programınızın ne olduğunu ve gizli ve kişisel eşyalarınızı nerede sakladığınızı açıklamayın. İnsanların evlerini soydukları birçok hikaye vardır çünkü yeni sohbet arkadaşlarına aksini bilmeyeceklerini söylediler. Sana bir tane söylemek ister misin?

DamlaChat taniştiniz insanlara karsı davraniş bilgilendirmesidir

10 Ekim 2018 - 00:13

admin

706 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.