DamlaChat Aşk’ı öğrenmenin başlıca amacı, o dilde konuşan insanlarla konuşmaktır

DamlaChat Aşk’ı öğrenmenin başlıca amacı, o dilde konuşan insanlarla konuşmaktır

DamlaChat Aşk’ı öğrenmenin başlıca amacı, o dilde konuşan insanlarla konuşmaktır

Aşk’ı öğrenmenin başlıca amacı, o dilde konuşan insanlarla konuşmaktır. Bununla birlikte, çoğu Türki’e öğrencileri için en zor kısmı asıl konuşmacılarla sözlü konuşmayı hakimiyet altına almaktadır. Türkiye öğrencilerin, diğer Türkçe öğrencileri veya yerli yabancı olmayanları anadili hoparlörlerden daha iyi anlamaları sık görülür. Ayrıca, tüm Türkler veya Rusya, Belçika’yi yalnız bırakma, mesleki eğitim görmüş Alman öğretmeninizle aynı dili konuşmayın. Burada sohbet etmek ve özellikle de eğitimsiz ana dili konuşanlarla konuşmak yararlı oluyor.

Türkçe konuşulan bir ülkede yaşamıyorsanız, yerli ingilizce konuşanlarla konuşmanın en iyi yolu, DamlaChat‘de ücretsiz konuşma yapmak için dil değişimi ortakları bulmaktır. Anadiliniz Arapça, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca,Almanca veya başka büyük bir dildir, bu büyük bir sorun olmamalı. Konuşma partnerinizin anadilini öğrenmesine yardımcı olacaksınız ve karşılık olarak size Türkçe öğrenmenize yardımcı olacaklar. Bu aynı zamanda Türkiye’de arkadaş edinmek ve onların kültürü ve yaşam tarzı hakkında bir şeyler öğrenmek için harika bir fırsattır.

En iyi sonucu elde etmek için, sizinle aynı yaşta olan ve çıkarların bir kısmını paylaşan birini bulmaya çalış. Yeni bir Sohbet’te başlamadan önce daima belirli bir konuyu paylaşın. Eşinizin kullandığı bazı kelimeleri veya kelime öbeklerini anlamıyorsanız, açıklama isteğinde bulunmaktan çekinmeyin ve kelime dağarcıklarınızı genişletmek için yazmaktan çekinmeyin. Ve, eğlenmeyi unutmayın, her zaman lehinize dönün ve değişim ortağınıza yardımcı olun. Ücretsiz anında sohbet etmek için TIKLA ortakları olarak yerli Türki’ye konuşanlarını bulmak için en popüler sohbet bıranşları aşağıda listelenmiştir.

DamlaChat,Damla Sohbet, damla cet,damla muhabbet,damla mobil,damla chat mobil,damla cafe

12 Ekim 2018 - 01:32

admin

702 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


DamlaChat.Com Seviyeli sohbet odaları, kullanışlı konuşma arayüzü ve birçok mobil sohbet siteleri seçeneği ile IRC Chat alemini webde buluşturuyoruz.